Logo mic Ordinul Geodezilor din Romania
Home arrow Despre noi arrow Organizare
Organizare
CONSILIUL NAŢIONAL Imprimare
Regiunea Judeţul Nr. crt. Numele şi prenumele
Preşedinte 1 NEUNER JOHAN
I Nord-Est Neamţ 2 AFRĂSINEI MIRCEA
Bacău 3 GAVRILESCU ION
Iaşi 4 BUCŞA LEORAŞ
Iaşi 5 MĂNUŢĂ AURELIAN
II Sud-Est Brăila 6 JIANU NICOLAE
Constanţa 7 SEVERIN CONSTANTIN
Buzău 8 PĂLICI EUGEN
III Sud Muntenia Argeş 9 BEUCAN GEORGE
Prahova 10 BRUMUŞILĂ MARIAN
Călăraşi 11 SIMION PAUL
Ialomiţa 12 VASILESCU NELU RIMON
Teleorman 13 CLIPCEA CORINA
IV Sud Oltenia Vâlcea 14 PRIOTEASA SORIN ADRIAN
Mehedinţi 15 MÂŢU VIOREL
Dolj 16 NOAJE MIRCEA
Gorj 17 ANGHIUŞ SORIN IOAN
V Vest Timiş 18 NOVAC GHEORGHE
Caraş-Severin 19 SOMEŞAN NADEJDA
Hunedoara 20 MANDA NICOLAE SILVIU
VI Nord-Vest Maramureş 21 SPĂTAR CORNEL
Cluj 22 BOACĂ MIHAI
VII Centru Alba 23 PALAMARIU MARICEL
Mureş 24 CĂRBUNARU GHEORGHE
Sibiu 25 POLOGEA LIVIU MĂRGĂRIT
Covasna 26 OROSZ ISTVAN
VIII Bucureşti Bucureşti 1 27 PĂUNESCU CORNEL
Bucureşti 1 28 MOLDOVEANU CONSTANTIN
Bucureşti 2 29 COŞARCĂ CONSTANTIN
Bucureşti 1 30 MANOLACHE VALERIU
Bucureşti 2 31 ONIŢIU ADRIAN
 
COLEGIUL DIRECTOR Imprimare
Nr. Numele şi prenumele Calitatea / Funcţia Reprezentare
crt.
1 NEUNER JOHAN Preşedinte  
2 NOVAC GHEORGHE Vicepreşedinte  
3 PĂUNESCU CORNEL Vicepreşedinte  
4 ŢAGA CLAUDIU Membru Preşedinte Comisia de disciplină
5 AFRĂSINEI MIRCEA Membru Regiunea I Nord-Est
6 JIANU NICOLAE Membru Regiunea II Sud-Est
7 BEUCAN GEORGE Membru Regiunea III Sud Muntenia
8 PRIOTEASA SORIN Membru Regiunea IV Oltenia
9 SOMEŞAN NADEJDA Membru Regiunea V Vest
10 SPĂTAR CORNEL Membru Regiunea VI Nord-Vest
11 PALAMARIU MARICEL Membru Regiunea VII Centru
12 MANOLACHE VALERIU Membru Regiunea VIII Bucureşti
13 OREST OANEA Membru ANCPI
Membri supleanţi
1 MANDA NICOLAE SILVIU Supleant Reg. V Vest – judeţ Hunedoara
2 BRUMUŞILĂ MARIAN Supleant Reg. III Muntenia - judeţ Prahova
3 BUCŞA LEORAŞ Supleant Reg. I Nord-Est – judeţ Iaşi
4 NOAJE MIRCEA Supleant Reg. III Sud Oltenia – judeţ Dolj
5 COŞARCĂ CONSTANTIN Supleant Reg. VIII - Bucureşti
 
COMISIA DE DISCILPINĂ Imprimare
Nr. Numele şi prenumele Calitatea / Funcţia Judeţul
crt.
1 ŢAGA CLAUDIU Preşedinte Timiş
2 NISTOR GHEORGHE Membru Iaşi
3 NICOLESCU OVIDIU-TITEL Membru Prahova
4 DANA TUDOR Membru Bucureşti 3
5 FOMOV MIHAI Membru Bucureşti 4
 
COMISIA DE CENZORI Imprimare
Nr. Numele şi prenumele Calitatea / Funcţia Judeţul
crt.
1 MARCU CONSTANTIN Membru Bucureşti 2
2 RIZZOLI DAN CLAUDIU Membru Bucureşti 4
3 NOAJE IOAN Membru Bucureşti 2